MOKYMŲ METU JŪS TOBULĖSITE, ĮGYSITE PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ, KURIUOS GALĖSITE NEDELSDAMI PRITAIKYTI SAVO VEIKLOJE

Naudingi pavieniams asmenimis / organizacijų specialistams, kuriems aktualu:

  • Specifinės kompetencijos vystymas;
  • Dalinimasis patirtimi;
  • Galimybės;
  • Įžvalgos;
  • Naujos metodikos ir technikos;
  • Diskusijos;
  • Kontaktai su tos pačios srities specialistais;
  • Aktyvi veikla;
  • Kūrybiškos praktinės užduotys.
ATVIRŲJŲ MOKYMŲ SĄRAŠAS
Viešojo kalbėjimo praktinės dirbtuvės (I diena)

Norite įtikinamai reikšti savo mintis, sulaukti dėmesio, pripažinimo, pagarbos ir sėkmės? Jums trūksta pasitikėjimo savimi, kankina baimė ir jaudulys kalbant viešai? Norite išmokti pažinti savo tikrąsias balso ir kūno jėgos galimybes? Nustoti drovėtis ir tapti labiau pasitikinčiu savimi? Susidraugaukite su savo baimėmis, atraskite savo stipriąsias savybes!

Viešojo kalbėjimo mokymai (II dienos)

Norite laisvai jaustis ir susikalbėti su sunkia auditorija, kalbėti spontaniškai ir emocingai, mėgautis savo kalba, o ne stresuoti, galvojant ką  ir kaip pasakyti? Įvaldžius oratorinį meną Jūsų kalba taps instrumentu, padedančiu daryti įtaką kitiems, jūs tapsite charizmatišku pranešėju! Išbandykite metodus, kurie veikia!

Viešojo kalbėjimo mokymai (II dienos)
Viešojo kalbėjimo ir improvizacijos kokteilis
Viešojo kalbėjimo ir improvizacijos kokteilis

Viešas kalbėjimas ir improvizacija atrakina Jūsų talentą ir charizmą per autentiškumo prizmę. Tai vieta, kur Jūs gausite unikalią mokymosi metodiką ir visa tai išbandysite praktiškai!

Norite sukelti susižavėjimą savo gebėjimu jaustis kaip žuvis vandenyje bet kokiose situacijose? Dalyvaukite unikaliuose improvizacijos mokymuose, po kurių jausitės pasitikinčia, išlaisvinta, energinga, charizmatiška ir ryškia asmenybe. Improvizacijos metodų dėka lavinsite visus šiuos įgūdžius! Išbandykite! Pasauliui trūksta Jūsų ryškumo!

Pažink save per kitus: improvizacijos ritmu (I diena)
Pažink save per kitus: improvizacijos ritmu (II dienos)

Norite išlavinti gebėjimą veikti spontaniškai, nepasiruošus, bet kokiomis aplinkybėmis? Improvizacija gali Jums padėti tapti laisvesniems, atskleisti dar neatrastus talentus, padėti kurti santykius ir džiaugtis gyvenimu. Išbandykite! Tai mokymai keičiantys Jūsų gyvenimą!

Vidinių lektorių rengimo programa

Norite susikurti savo asmeninį lektoriaus stilių, praktiškai išbandyti suaugusiųjų mokymosi metodus, išlavinti darbo su grupėmis įgūdžius, įvaldyti improvizacijos ir viešojo kalbėjimo įgūdžius, padedančius sumažinti baimes, sužadinančius kūrybiškumą ir padedančius rasti išeitį iš keblių situacijų? Atraskite savo stipriąsias lektoriaus savybes!

Vidinių lektorių rengimo programa
Komandinis darbas ir improvizacija
Komandinis darbas ir improvizacija

Svajojate apie darnią, efektyviai veikiančią komandą? Pastabumas, jautrumas, dėmesingumas, partneriavimas, emocinis raštingumas, spontaniškumas – juk norite, kad Jūsų komanda turėtų šiuos įgūdžius! Jeigu atsakėte taip, šie mokymai skirti Jums!

Komandinio darbo subtilybės

Komanda dirbanti išvien – idealiausias organizacijos sėkmės receptas, padedantis pasiekti geriausių rezultatų.  Norite atrasti būdus, kaip maksimaliai panaudoti visų komandos narių intelektinį ir emocinį potencialą iškeltų uždavinių sprendimui, skatinti komandos sutelktumą ir brandą? Dalyvaukite komandos formavimo mokymuose ir tapkite vieninga komanda!

Lyderystė mokymai
Komandinio darbo subtilybės
Klientų aptarnavimas ir pardavimai improvizacijos ritmu
Klientų aptarnavimas ir pardavimai improvizacijos ritmu

Norite išmokti kurti tvirtesnius santykius su klientais ir kolegomis, ko pasekoje pagerės klientų aptarnavimo kultūra? Siekiate sudaryti patikimo „pardavėjo“ įvaizdį, suprasti, ką kalba, jaučia ir daro klientas, kaip akimirksniu į tai reaguoti ar net užbėgti už akių, kaip rasti sprendimą, o ne atsakymą? Improvizacijos metodų dėka Jūs užmegsite ypatingą ryšį su klientu! 

Klientų aptarnavimo subtilybės

Ar galite leisti savo įmonei aptarnauti bet kaip? Juk kiekvienas klientus aptarnaujantis darbuotojas yra įmonės veidas. Padėkite darbuotojams suvokti jų bendradarbiavimo su klientais svarbą ir įtaką įmonės įvaizdžiui bei ilgalaikei sėkmei!

Klientų aptarnavimo subtilybės
KOUČINGAS
Darbuotojų motyvacija
Darbuotojų motyvacija

Siekiate geriausių rezultatų, norite padidinti darbuotojų įsipareigojimą, pagerinti klimatą darbe, sukurti puikius tarpusavio santykius, sumažinti darbuotojų kaitą? – motyvuokite savo darbuotojus. Juk atsakymai pasiekiami ranka!

Norite susipažinti su koučingo principais ir jų taikymu vadovo funkcinėje veikloje, išsiugdyti aktyvaus klausymosi įgūdžius, sužinoti kaip paprastais ir nesudėtingais būdais padidinti savo pavaldinių atsakomybę, sustiprinti jų motyvaciją ir įsitraukimą prisidedant prie organizacijos tikslų įgyvendinimo? Tapkite lyderiu vedančiu į sėkmę!

Koučingas vadovo darbe
Metinis darbuotojų veiklos vertinimo pokalbis koučingo stiliumi

Kada paskutinį kartą su savo darbuotojais aptarėte jų nesėkmes ir tobulėjimo galimybes? Atėjo laikas, kai galite parodyti savo išskirtinį dėmesį kiekvienam darbuotojui, padėkoti už pastangas ir rezultatus, papasakoti apie laukiančius iššūkius, išsiaiškinti jų lūkesčius ir nuogąstavimus!