Nuleisk rankinį: nebijok susimauti

Nesėkmės yra nugalėtojų duona, o baimės mūsų gyvenime yra kur kas daugiau, nei turbūt manome. Baimė slypi ne tik mūsų sąmonėje, ją kursto bei palaiko ir mūsų kultūra – įdiegti įsitikinimai, santykiai ir aplinka. Baimė valdo mūsų elgesį, lemia mūsų sprendimus, neleidžia jausti pilnatvės, net riboja ateities galimybes. Baimė gyvenimą paverčia kova ir perša mintį, kad turime slėpti tikrąjį save, kad niekada neįstengsime turėti pakankamai ir būti pakankamai geri.

Gyvenime bus dienų, kai jums seksis, ir bus tokių, kai pralaimėsite. Klysti žmogiška. Praradęs teisę klysti, žmogus praranda teisę į savo paties ateitį ir gyvenimą, nes bijodamas klysti ir dėl to klausydamas kitų, žmogus tampa lyg marionetė – savo nuomonės neturinčia ir pavaldžia kitiems būtybe. Iš tikrųjų nesėkmės neturėtumėte laikyti savo asmenybės dalimi; žvelkite į ją tik kaip į galvosūkį, kurį reikia išspręsti.

Bandant ir klystant įgaunama tiesioginės patirties – tai esminis dalykas, mokantis spręsti problemas ir įveikti kliūtis. Kuo anksčiau patirsite nesėkmių, kuo dažniau susimausitę ir drąsiau žvelgsite į pralaimėjimus, tuo lengviau išlaikysite pusiausvyrą susidūrę net su didžiausiais sunkumais.

Ar nebūtų geriau, jei užuot švaistę brangią energiją slėpdami tikrąją savo asmenybę ar baimindamiesi nesėkmės, tiesiog tikėtumėte, kad viskas bus gerai? Nes jums išties viskas gerai: jūs geri tokie, kokie esate. O pats geriausias būdas susidoroti su bet kokia baime – suvokti savo baimę, išeiti iš savo komforto zonos ir nesistengti ją nuslopinti ar užgniaužti , o drąsiai priimti ir paversti stiprybės šaltiniu.

Mokymų tikslas

Mokymų nauda

Pažink save per kitus

Mokymai skirti

Mokymų metu

Mokymų metodai

Mokymų trukmė: 8 ak.val.

Dalyvių skaičius: nuo 12-16 asmenų grupėje.