Sakralinių Balio kaukių magija kartu su Leonardu Pobedonoscevu

Pasinerkite į sakralinių Balio kaukių magiją kartu su Leonardu Pobedonoscevu!

Kaukes nešiojame visi… O kas tu esi?
Kaukės padeda atskleisti tiesą, atveria vaizduotę ir išlaisvina kūrybingumą, išsklaido iliuzijas apie save ir dar smarkiau išreiškia tai, kuo gyvename dabar. Plačiau atsimerkia akys ir suvoki aplink save supantį pasaulį, būni čia ir dabar, susiduri su savo vidiniu „aš“ ir įsiklausai, ką tau sako tavo vidus. Kaukės padeda atrasti save kitokį ir atskleisti tai, ko nerodome kitiems bei bijome pripažinti patys sau, visa tai užslėpdami giliausiuose pasąmonės labirintuose.

Video nuoroda: https://bit.ly/2Ig8aCb

Registracijos nuoroda: https://docs.google.com/forms/d/1A4xDASqfDnR4Qwj3DYUZ1Wb70fno_HUKl5JAW_GXz6k/edit

„Vidinių lektorių rengimo programa“

Turime džiugią naujieną!
Nauja programa, nauji veidai ir dovanos!

Mažėjant draudimams dėl COVID – 19 susidariusios situacijos, norime paskelbti mokymų „Vidinių lektorių rengimo programa“ naują datą. Mokymai vyks 2020 m. liepos mėn.

Lektoriai: Leo Pobedonoscevas, Darius Rupšlaukis, Diana Žiurlytė, kviestinis svečias – Laura Bielskė („Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė).

Pirmiesiems 4 užsiregistravusiems dalyviams DOVANA – 1 val. asmeninė konsultacija.

Išsamesnė informacija: https://www.mokymukodas.lt/paslaugos/mokymai-2/atvirieji-mokymai/vidiniu-lektoriu-rengimo-programa/

Mokymų kodas lankėsi VšĮ "Jurbarko socialinės paslaugos"

Puikios dvi „Komandinio darbo subtilybės ir improvizacija“ mokymų dienos VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“!!! Linkėjimai iš Jurbarko!

VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ komanda – JŪS NEREALŪS!!!

Būdami kartu vienoje komandoje, JŪS pažinote save ir kitus, išmokote efektyviau bendrauti ir kartu dirbti, pasitikėti vieni kitais, lengviau surasti bendrą kalbą ir bendrus sprendimus su komandos nariais. Mokymų metu išmokote atskirti, kokios emocijos, mintys ir nuostatos trukdo bendrauti ir bendradarbiauti su komandos nariais, išmokote išvengti konfliktų. 
Ačiū už JŪSŲ atsiradusį norą bei poreikį dirbti kartu komandoje, sumažėjusią įtampą ir drąsą. Ačiū už teigiamų emocijų bombą ir nepamirštamus įspūdžius!!! Kai komanda tobulėja ir dirba išvien – laimi VISI!

 

Kvalifikacijos kėlimas: 3 kūrybinės dienos Maskvoje

„Mokymų kodas“ kelia savo kvalifikaciją ilgos formos improvizacijos mokymuose. Grįžome pasipildę naujomis patirtimis ir metodais, kuriais pasidalinsime su Jumis mokymų metu.

„Mokymų kodas“ startuoja. Jau spalio mėn. 24 d. kviečiame susitikti mokymuose „Klientų aptarnavimo subtilybės“!

Ar galite leisti savo įmonei aptarnauti bet kaip? Juk kiekvienas klientus aptarnaujantis darbuotojas yra įmonės veidas. Padėkite darbuotojams suvokti jų bendradarbiavimo su klientais svarbą ir įtaką įmonės įvaizdžiui bei ilgalaikei sėkmei!

Sužinokite daugiau…

Kviečiame į viešojo kalbėjimo praktines dirbtuves (2019-10-29)!

Norite įtikinamai reikšti savo mintis, sulaukti dėmesio, pripažinimo, pagarbos ir sėkmės kalbant viešai? Jums trūksta pasitikėjimo savimi, kankina baimės jausmas ir jaudulys? Norite išmokti pažinti savo tikrąsias balso ir kūno jėgos galimybes? Dalyvaukite Viešojo kalbėjimo praktinėse dirbtuvėse, kuriose gausite atsakymus į užduotus klausimus ir naudodamiesi gautomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, tapsite stipresne asmenybe, kuriančia pridėtinę vertę, įtaigiai perteikiant mintis bei sudominant klausytojus.

Sužinokite daugiau…

Susitikime Improvizacijos dirbtuvėse  (2019-11-05)!

REGISTRACIJA BAIGTA. VIETŲ NEBĖRA.

Norite sukelti susižavėjimą savo gebėjimu jaustis kaip žuvis vandenyje bet kokiose situacijose? Dalyvaukite unikaliuose improvizacijos mokymuose, po kurių jausitės pasitikinčia, išlaisvinta, energinga, charizmatiška ir ryškia asmenybe. Improvizacijos metodų dėka lavinsite visus šiuos įgūdžius! Išbandykite! Pasauliui trūksta Jūsų ryškumo!

Sužinokite daugiau…

0