Apie mus

Misija – būti patikimu partneriu, teikiančiu kokybiškas ir profesionalias paslaugas, šviesti, ugdyti sąmoningumą, ruošti profesionalias, kūrybiškas, empatiškas ir harmoningas asmenybes.

Kodėl verta rinktis „Mokymų kodą“?

M – motyvacija veikti
O – originalumas
K – kokybiškas aptarnavimas
Y – ypatingumas
M – nestandartinis mąstymas
U – ugdymas
K – kūrybiškumas
O – optimizmas
D – dėmesys klientui
A – autentiškumas
S – sąmoningumas

Esame lanksti ir kūrybiška komanda, pasižyminti nestandartinėmis idėjomis, kurianti ir įgyvendinanti unikalius konsultavimo ir mokymų sprendimus.

Siekiame geriausio abipusio rezultato, padedame tobulėti bei siekti savo tikslų, sugebame greitai ir efektyviai reaguoti į kliento poreikius. Džiaugiamės galėdami užtikrinti aukštą verslo ir individualių konsultacijų, renginių vedimo, organizacijų / individualaus koučingo bei atvirųjų / vidinių mokymų paslaugų kokybę.

Siekiame išskirtinumo ir matomos kokybės, tad nuolatos keliame savo kompetencijų lygį. Mes padedame atrasti įkvėpimą ir galimybes kokybiškai gyventi, kuriame jaukią, saugią bei nenuspėjamą aplinką, kurioje lengva mokytis, atrasti, kurti bei tobulėti. „Mokymų kodas“ atrakina Jūsų talentą ir charizmą!

Didžiuojamės galėdami prisidėti prie Jūsų tobulėjimo, siūlydami šias paslaugas:
• Organizacijų / Individualus koučingas;
• Atvirieji ir vidiniai mokymai;
• Konsultavimas (kokybės vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba, konfliktinių situacijų prevencija ir sprendimas, viešasis kalbėjimas ir prezentacijų ruošimas, improvizacija, komandinis darbas ir kt.);
• Psichologinis vaidmenų žaidimas „Mafija“;
• „Points of You“ Sąmoningumo ir „Punctum“ žaidimai.

2+